Пошук

Зустріч у Посольстві України в Литовській Республіці

Зустріч у Посольстві України в Литовській Республіці

У середу, 31 травня 2017 р. у Посольстві України в Литовській Республіці відбулася зустріч добрих друзів, які 13 січня ц.р. взяли участь у
телевізійному марафоні на підтримку України “РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ”.
Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський та Роксолана Яценківська висловили слова подяки усім, хто доєднався до цього заходу.
Пригадуємо, що 13 січня 2017 р. на телеканалі Литовського радіо і телебачення «LRT» у прямому ефірі відбувся телевізійний марафон на підтримку України “Разом до перемоги”. Захід був приурочений 26-й річниці Дня захисників свободи – трагічних подій у Вільнюсі 13 січня 1991 року.
За час проведення двогодинного телемарафону від глядачів надійшло понад 110 тисяч євро, отримувач яких – міжнародна волонтерська організація «Blue/Yellow», що надає допомогу українським військовим, їхнім рідним та близьким, дітям, які втратили батьків, постраждалим від військових дій міським громадам.
Під час телемарафону глядачам демонстрували сюжети зі сходу України, свої твори виконали відомі литовські артисти. У прямому ефірі пролунали записи відеозвернень Президента Литовської Республіки Далі Грібаускайтє та Прем’єр-міністра Саулюса Скверняліса. З промовами до учасників акції звернулись Міністр закордонних справ Литовської Республіки Лінас Лінкявічюс, Головнокомандувач Збройних сил Литви генерал-лейтенант Йонас Вітаутас Жукас, перший голова Парламенту незалежної Литви Вітаутас Ландсбергіс, голова волонтерської організації «Blue/Yellow» Йонас Охман, українські учасники подій 13 січня 1991 року у Литві, інші гості.

IMG_8207[1]

Related posts

Leave a Comment