Пошук

Відбувся захід на тему: “Історія та діяльність Василіянського Чину в Литві”

Відбувся захід на тему: “Історія та діяльність Василіянського Чину в Литві”

foto9Нещодавно відбувся захід присвячений 400-літньому ювілею Василіянського Чину на тему «Історія і діяльність Василіянського Чину у Литві». Захід пройшов у центральній бібліотеці міста Панєвежіц у Литві.
Участь у заході взяли історик др. Алдона Василяускєнє (центр релігійних студій і досліджень Вільнюського Університету), Рімантас Горіс, директор школи в місцевості Базіліонай, представники бібліотеки та отці василіяни: о. Вінкентій Пелих, ЧСВВ, о. Павло Яхимець, ЧСВВ та бр. Пахомій Левчун, ЧСВВ.

foto10

Безпосередньо перед заходом проведено екскурсію бібліотекою, в часі якої можна було оглянути різні експозиції. Увагу привернула виставкова експозиція книг, серед яких була книга видана в друкарні Василіян у Вільнюсі, датована 1783 р.
Відтак, розпочалася конференція, в часі якої історик др. Алдона Василяускєнє, представила для присутніх історію Василіянського Чину, а також, діяльність Отців Василіян в Литві у сучасний період.
На завершення заходу від монастиря св. Йосафата у Вільнюсі для бібліотеки було подаровано книгу «Місія високого слова» видавництва «Місіонер» Отців Василіян, а також бр. Пахомій Левчун, ЧСВВ виконав декілька духовних пісень, музичний подарунок на знак вдячності за надану можливість провести цей захід.

Related posts

One thought on “Відбувся захід на тему: “Історія та діяльність Василіянського Чину в Литві”

  1. […] матеріалами сайту монастиря святого Йосафата у Вільнюсі, звідки взяті світлини, та сайту […]