Пошук

Відбулося врочисте відкриття Ювілейного року з нагоди 400-ліття ЧСВВ

Відбулося врочисте відкриття Ювілейного року з нагоди 400-ліття ЧСВВ

25 листопада, в день святого священномученика Йосафата Кунцевича, на парафії Царя Христа після ранкової Служби Божої відбулося в урочистий спосіб відкриття нового Ювілейного року з нагоди 400-ліття від заснування Василіянського Чину св. Йосафата. Цій важливій події передувало триденне приготування (триднівка).

Ігумен і парох о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ прочитав спершу декрет Апостольської Пенітенціарії від 20 жовтня 2016, в котрому йде мова про те, що під час цього Ювілею ченці-василіяни, а також усі вірні, які разом з ними будуть брати участь у його відзначенні, зможуть отримати повний відпуст.

Вітальне слово Протоархимандрита о. Ґенезія Віомара, ЧСВВ зачитав о. Павло Якимець, ЧСВВ, який приїхав напередодні на служіння до Івано-Франківської обителі із м. Вільнюса (Литви).

У храмі поставили великий банер, що вказуватиме тривало на цей Ювілейний час аж до наступного року.

Всі присутні у святині отримали пам’ятні образочки, благословення мощами св. Йосафата, котрі, як відомо, зберігаються на місцевому престолі, були окроплені свяченою водою та приступили до мирування, отримавши теж апостольське благословення.

Вкінці парафіяльний дяк і регент хору «Надія» Михайло Гуйдаш привітав о. Йосафата Хаймика, ЧСВВ із іменинами, побажавши щедрих Божих благословень у Христовому Винограднику.

Джерело: http://if.osbm.info

Related posts