Пошук

Відбулося чергове засідання Громадської ради при Посольстві України у Литовській Республіці

Відбулося чергове засідання Громадської ради при Посольстві України у Литовській Республіці

15 листопада  2019 р. відбулося чергове засідання Громадської ради при Посольстві України у Литовській Республіці за участі Посла України в ЛР Володимира Яценківського, очільників та активу українських громадських організацій Литви.

Участь в засіданні взяв теж участь настоятель монастиря та храму Пресвятої Трійці УГКЦ о. Вінкентій Пелих, ЧСВВ

За ініціативи Посольства України в Литві, у засіданні взяли також участь Директор Української паризької школи, президент Франко-української асоціації Нормандії, президент Франко-української асоціації Парижа, президент Асоціації культурно-освітнього центру «Замок мистецтв»  Олена Місталь та Голова представництва Національної Асоціації Адвокатів України у Литві  Сергій Бедрига, які виступили з окремими доповідями.

Під час засідання, було, зокрема, обговорено низку актуальних питань діяльності українських громадських об’єднань Литви, питання викладання української мови у Литві, перспективи відкриття Української школи на основі досвіду роботи українських едукаційних центрів, що вже успішно працюють у країнах ЄС, надання юридичної допомоги громадянам України, які перебувають на території Литви.

За матеріалами: Посольство України в ЛР

Related posts

Leave a Comment