Пошук

Відбулося чергове засідання Громадської ради при Посольстві України у Литовській Республіці

Відбулося чергове засідання Громадської ради при Посольстві України у Литовській Республіці

1 лютого 2019 р. відбулося чергове засідання Громадської ради при Посольстві України у Литовській Республіці за участі Посла України в ЛР Володимира Яценківського, очільників українських громадських організацій Литви, кримськотатарської громади Литви, настоятеля Української Греко-католицької Церкви Пресвятої Трійці м.Вільнюса, активу української громади, співробітників Посольства України в ЛР, під час якого було обговорено цілу низку актуальних питань щодо діяльності українських громадських об’єднань Литви.

Посол, зокрема, поінформував присутніх про стан підготовки до майбутніх виборів в Україні. Перший секретар з консульських питань ПУ в ЛР Олександр Науменко дав роз’яснення щодо організації процесу голосування 31.03.2019 р. під час виборів Президента України на закордонній виборчій дільниці у Литві; до учасників зустрічі було висловлено прохання сприяти у поширенні відповідної інформації серед громадян України, які перебувають в ЛР.

Окремо було обговорено питання надання допомоги, у т.ч., методологічної, консультативної, правової громадянам України, які перебувають у Литовській Республіці. Представники українських громадських осередків поінформували про результати своєї роботи на цьому напрямку.

У ході засідання Посол В.Яценківський вручив усім учасникам Громадської ради примірники унікального видання – «Книги добра», виданої у рамках реалізації однойменного міжнародного соціального проекту за підтримки МЗС України.

Related posts