Пошук

Відбулася зустріч з організаторами та учасниками Першого Міжнародного фестивалю музики, пісні й танцю «Мости мистецтва» у Литві

Відбулася зустріч з організаторами та учасниками Першого Міжнародного фестивалю музики, пісні й танцю «Мости мистецтва»  у Литві

25 липня 2019 року у Посольстві України в ЛР відбулася зустріч з організаторами та учасниками Першого Міжнародного Фестивалю музики, пісні й танцю «Мости мистецтва», який проходив у Литві з 24 по 29 липня 2019 р.

До складу української делегації увійшли, зокрема, Народний артист України, головний режисер проекту «Мости мистецтва» Володимир Деркач, Директор Сумського вищого училища мистецтв і культури ім.Д.Бортнянського, заслужений працівник культури України Надія Гринь, Директор-художній керівник Мукачівського драматичного театру, заслужений працівник культури України Юрій Глеба, Головний режисер Мукачівського драмтеатру, драматург Євген Тищук, актори цього театру – Заслужений артист України Василь Фурдь, Народна артистка України Лідія Пірогова, художній керівник хору Чернігівського музичного коледжу ім. Л.Ревуцького, Народна артистка України Марина Гончаренко, художній керівник народного хореографічного ансамблю «Каприз» з м.Кременчук Олена Петришина, керівник та балетмейстер народного хореографічного ансамблю «Світанок» з м.Кропивницький Максим Печененко, Голова правління ГО «Яскрава Країна» Ольга Обласова, учасники Тріо бандуристок з м.Суми – Раїса Лелюшкіна, Лариса Лисенко та Катерина Денісова. У зустрічі взяли участь дружина Посла Роксолана Яценківська, настоятель Церкви Пресвятої Трійці м.Вільнюса о.Вінкентй Пелих, голова ради Клубу української традиційної культури та фольклору «Просвіт» м.Клайпеда Ірена Пятрульонєнє, колектив Посольства України в ЛР.

Гості з України розповіли про напрямки своєї творчої роботи та досягнення, висловили зацікавленість продовжувати брати участь в організації культурних заходів у Литві. Сторони обмінялися думками щодо співпраці з реалізації, спільно з Посольством України в ЛР, інших можливих культурних проектів, обговорили можливість продовження  Фестивалю «Мости мистецтва» у Литві наступного року. Наприкінці зустрічі Тріо бандуристок з м.Суми виконали в приміщенні дипустанови українські народні та класичні твори.

24 липня 2019 р. у Вільнюсі за організаційного сприяння та підтримки Посольства України в Литовській Республіці, Українського культурного фонду при Міністерстві культури України, Громадської організації «Яскрава країна» (Україна), Української Церкви Пресвятої Трійці м.Вільнюса відбулося відкриття Першого міжнародного фестивалю музики, пісні й танцю «Мости мистецтва». Того ж дня українські артисти дали незабутні концерти в історичній частині столиці Литви.

 

Related posts