Пошук

Відбулася зустріч української громади Вільнюса з народним депутатом України Святославом Юрашем

Відбулася зустріч української громади Вільнюса з народним депутатом України Святославом Юрашем

У четвер, 30 січня 2020 р. відбулася зустріч української громади Вільнюса з депутатом Верховної Ради України Святославом Юрашем, котрий належить до депутатської фракції політичної партії «Слуга народу». Також, народний депутат України Святослав Юраш очолює підкомітет з питань зв’язків та захисту прав та інтересів українців за кордоном.

У ході зустрічі було обговорено широке коло питань щодо внутрішньої ситуації в нашій державі, поточних політичних та економічних пріоритетів України, державно-церковних відносин та перспективи розвитку українсько-литовських відносин у різних сферах.

Участь у зустрічі взяли актив української громади Литви, представник Посольства України в ЛР Дмитро Серов, настоятель василіянського монастиря та храму Святої Трійці УГКЦ о. Вінкентій Пелих, ЧСВВ.

Додамо, що Святослав Юраш ініціював створення та очолив нове міжфракційне об’єднання «Цінності, Гідність, Родина», до складу якого увійшли понад 300 депутатів. Метою міжфракційного депутатського об’єднання, є захист вічних цінностей українського суспільства і протидія «спробам знищити фундаментальне природне право в ім’я політичної моди». Також нардепи обіцяють підготувати та ухвалити закони, які «сприятимуть зміцненню родинних цінностей, принципів гідного суспільства та вихованню на основі сімейних цінностей дітей та молоді».

Автор світлин: Полтавець Олексій

Related posts

Leave a Comment