Пошук

Українські воїни відвідали храм Пресвятої Тройці у Вільнюсі

Українські воїни відвідали храм Пресвятої Тройці у Вільнюсі

У четвер, 26 вересня 2019 р. українські воїни, які були поранені у ході АТО/ООС на Сході України та на цей час проходять реабілітацію у Військовому реабілітаційному центрі м. Друскінінкай разом із Ramūnas Šerpatauskas, який ними опікується у Литві, відвідали церкву Пресвятої Тройці у Вільнюсі.

Після невеличкої екскурсії храмом, яку провів о. Вінкентій Пелих, ЧСВВ було освячено хрест, який буде встановлено на Горі Хрестів у Литві.

Встановлення першого хреста воїнами з України на Горі Хрестів в Литві відбулося 19 квітня 2017 року, відтоді започаткувалася чудова традиція, коли українські військові, після завершення реабілітації, в знак подяки литовському народові за підтримку, встановлють хрест на Горі Хрестів, який прикрашений литовськими та українськими прапорами та стрічками.

Гора Хрестів тепер стала ще одним історичним місцем, яке міцно пов’язує український та литовський народи.

Також, цього дня відбулася тепла зустріч Посла України Володимира Яценківського в Посольстві України в Литовській Республіці

ї

.

Загалом протягом 2014-2019 рp. лікування та реабілітацію у медичних закладах Литви пройшли 264 українських військовослужбовців.

Related posts

Leave a Comment