Пошук

Українські воїни відвідали храм Пресвятої Тройці УГКЦ у Вільнюсі

Українські воїни відвідали храм Пресвятої Тройці УГКЦ у Вільнюсі

У четвер, 28 листопада 2019 року храм Пресвятої Трійці Української Греко-Католицької Церкви у Вільнюсі відвідали українські воїни, які були поранені у ході Антитерористичної операції/Операції Об’єднаних сил на сході України та на цей час проходять реабілітацію у Військовому реабілітаційному центрі м. Друскінінкай.

Вже традиційно, після короткої екскурсії, яку провів настоятель храму та монастиря о. Вінкентій Пелих, ЧСВВ було освячено хрест, котрий буде встановлено на Горі Хрестів.

Встановлення першого хреста воїнами з України на Горі Хрестів в Литві відбулося 19 квітня 2017 року, відтоді започаткувалася чудова традиція, коли українські військові, після завершення реабілітації, в знак подяки литовському народові за підтримку, встановлють хрест на Горі Хрестів, який прикрашений литовськими та українськими прапорами та стрічками.

Гора Хрестів тепер стала ще одним історичним місцем, яке міцно пов’язує український та литовський народи.

Цього дня, також, у Посольстві України в Литовській Республіці відбулася зустріч Посла України в ЛР Володимира Яценківського з українськими воїнами,

Загалом протягом 2014-2019 рp. лікування та реабілітацію у медичних закладах Литви пройшли 268 українських військовослужбовців.

Related posts

Leave a Comment