Пошук

Українська церква Пресвятої Трійці та василіянський монастир у Вільнюсі увійшли в топ 100 країн Балтії

Українська церква Пресвятої Трійці та василіянський монастир у Вільнюсі увійшли в топ 100 країн Балтії

2018 рік став особливим для країн Балтії, адже саме в цей рік три балтійські країни відзначають століття своєї незалежності, також, 2018 рік проголошений роком європейської культурної спадщини.

З цієї нагоди департаменти культурної спадщини Литви, Латвії та Естонії підготували спільне видання, що представляє культурну спадщину трьох країн. Назва публікації: «Відвідайте наших сусідів. 100 Естонія, Латвія і Литва». Мета проекту – пробудити суспільне зацікавлення в країнах Балтії та інших до культурної спадщини, заохотити до пізнавання та відвідування об’єктів культурної спадщини.

У виданні кожна країна представила 33 істотних об’єкти культурної спадщини. Всі об’єкти ілюстровані зображеннями, їхні описи знаходяться на чотирьох мовах – естонська, латвійська, литовська та англійська. Об’єкти, що об’єднують всі три країни, є символічним Балтійським шляхом, що свідчить про прагнення свободи та незалежності балтійських держав.

Церква Пресвятої Тройці УГКЦ та василіянський монастир св. Йосафата у Вільнюсі увійшли в перелік 100 найвизначніших об’єктів культурної спадщини трьох країн Балтії.

Цифрову версію публікації можна завантажити  тут.

Related posts

Leave a Comment