Пошук

У Вільнюському університеті відкрито виставку присвячену 100-річчю відродження української державності

У Вільнюському університеті відкрито виставку присвячену 100-річчю відродження української державності

18 квітня 2018 року у Бібліотеці Вільнюського університету урочисто відкрито тематичну фотовиставку до 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років та 100-річчя відродження української державності «Українська революція: уроки минулого», підготовлену Посольством України в ЛР спільно з українською громадою м.Вільнюса.

У відкритті виставки взяли участь представники акредитованого в Литві дипломатичного корпусу, священики української Церкви о. Вінкентій Пелих, ЧСВВ та о. Домінік Налисник, ЧСВВ, представники української громади, литовської громадськості, професорсько-викладацький склад та студенти Вільнюського Університету, співробітники Посольства України в Литві.

З промовами до учасників заходу звернулись Посол України Володимир Яценківський, Ректор Вільнюського університету Артурас Жукаускас, Директор Бібліотеки Вільнюського університету Ірена Крівєнє.

8 грудня 2017 р. виставку було вперше представлено у Сеймасі Литовської Республіки у рамках робочого візиту Президента України Петра Порошенка до Литви.

За матеріалами: http://lithuania.mfa.gov.ua

Related posts