Пошук

У Вільнюсі вшанували пам’ять жертв масових політичних репресій

У Вільнюсі вшанували пам’ять жертв масових політичних репресій

19 травня 2019 р. у Вільнюсі у зв’язку з роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років відбулась церемонія приспущення Державного Прапора України біля Посольства України в Литовській Республіці.


У заході взяли участь Посол України в ЛР Володимир Яценківський з дружиною Роксоланою, настоятель Української Церкви Пресвятої Трійці м.Вільнюса отець Вінкентій Пелих, заступник голови української громади м.Вільнюса Лідія Холчева, активіст української громади, Редактор української радіопередачі «Калинові Грона» Литовського національного радіо і телебачення «LRT» Юрій Паньків, співробітники Посольства України в ЛР з родинами.
До присутніх звернувся Посол України Володимир Яценківський, який, зокрема, наголосив, що найважливішим є збереження пам’яті про ті страшні жертви тоталітарного режиму, про те, що незалежність України та її свобода оплачені дорогою ціною.
У ході церемонії о. Вінкентій Пелих, ЧСВВ, провів молитву за загиблими жертвами масових політичних репресій. Пам’ять загиблих було вшановано хвилиною мовчання. Усіма присутніми було викладено свічки у формі Державного Гербу України.

Related posts