Пошук

У Вільнюсі відзначили свято Святого Миколая

У Вільнюсі відзначили свято Святого Миколая

18 грудня 2018 р., у храмі Пресвятої Трійці УГКЦ у Вільнюсі за сприянням Посольства України в Литовській Республіці  було організовано свято до Дня Святого Миколая.

На свято завітали діти членів української громади м. Вільнюса, учні  українського класу Міжнародної школи «Вільнюський Литовський Дім», які прибули до Литви з підконтрольної Уряду України території Луганської та Донецької областей на повний учбовий рік, за підтримки Уряду Литовської Республіки, одержують освіту, а також діти з родин працівників Посольства України в Литві.

Захід розпочався зі святкової Літургії в Церкві Пресвятої Трійці, яку провів отець-настоятель Вінкентій Пелих. Посол України в ЛР Володимир Яценківський з дружиною та колективом дипустанови привітали дітей та школярів та разом зі Святим Миколаєм, роль якого виконав український студент Богдан Фещак, вручили пам’ятні подарунки. Отець Вінкентій розповів про історію виникнення цього свята, про життя Святого Миколая Чудотворця, а також про українські традиції в цей день.

Діти взяли участь у конкурсах, під час яких вони читали вірші та співали українські пісні. У рамках заходу Посольство організувало солодке частування для дітей, в часі якого відбулося дружнє спілкування всіх учасників заходу.

 

Related posts