Пошук

У Вільнюсі відзначено День Збройних Сил України

У Вільнюсі відзначено День Збройних Сил України

06 грудня 2019 р. з нагоди відзначення 28-ої річниця Дня Збройних Сил України відбувся святковий захід за участі військовослужбовців Збройних Сил України, які брали участь в АТО/ООС на Сході України і наразі проходять реабілітацію у медичних закладах Литви, а також офіцерів Збройних Сил України, які проходять мовну і фахову підготовку у навчальних закладах Литви.

У заході взяли участь представники дипломатичного корпусу, акредитовані у Литві, високопосадовці Міністерства оборони, парламенту Литви, чинники безпекових відомств, актив української громади, литовські волонтери, відомі політики.

Також, у заході взяли участь представники василіянського монастиря та храму Пресвятої Трійці УГКЦ в Литві о. Вінкентій Пелих, ЧСВВ та о. Анастасій Панькевич, ЧСВВ.

До присутніх з вітальним словом звернулися Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський та аташе з питань оборони Посольства України в Литовській Республіці полковник Олександр Коберський, які привітали офіцерів і військовослужбовців Збройних Сил України зі святом, побажали добра, миру та злагоди, а також висловили вдячність литовській стороні за допомогу Україні щодо подолання зовнішньої військової агресії.

Захід продовжився неформальним спілкуванням та спільним виконанням українських народних пісень.

Автор світлин: Juozas Valiušaitis

Related posts

Leave a Comment