Пошук

У Вільнюсі відкрито фотовиставку «Майдан, лютий 2014»

У Вільнюсі відкрито фотовиставку «Майдан, лютий 2014»

19 лютого 2019 року у Національній бібліотеці Литви імені Мартінаса Мажвідаса відбулося відкриття фотовиставки «Майдан, лютий 2014», автором якої є литовський фотохудожник Леонардас Скірпстас – учасник подій Революції Гідності 2014 року.

У заході взяли участь Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський з дружиною, Генеральний директор Національної бібліотеки Литви Ренальдас Гудаускас, настоятель монастиря та храму Пресв. Трійці у Вільнюсі о. Вінкентій Пелих, ЧСВВ, публіцист, режисер, голова благодійної організації «Blue/Yellow» Йонас Охман, політолог, політичний і громадський діяч, викладач Вільнюського університету Альвідас Медалінскас, група литовських учасників революційних подій в Україні 2013-2014 років, актив української громади Литви, співробітники Посольства України в Литві, громадські активісти, митці, письменники, журналісти, група українських та литовських студентів.

Під час церемонії відкриття виставки Посол України В.Яценківський висловив подяку литовським учасникам Революції Гідності, громадянам Литви, усім присутнім за щиру підтримку України в її боротьбі з російським агресором, наголошуючи, що Україна і братня Литва довічно зберігатимуть пам’ять про Героїв Небесної Сотні, Героїв, полеглих в боях за Соборну, Єдину, Незалежну Україну, усіх тих Героїв, які заплатили найвищу ціну за захист наших спільних цінностей: Людської Гідності, Свободи і Незалежності.

Related posts