Пошук

У Вільнюсі відкрито фотовиставку «Друга світова війна України»

У Вільнюсі відкрито фотовиставку «Друга світова війна України»

07 травня 2019 р. у Будинку офіцерів м. Вільнюса урочисто відкрито фотовиставку «Українська Друга світова», підготовлену Українським інститутом національної пам’яті.

У церемонії відкриття взяли участь Посол України у Литовській Республіці Володимир Яценківський, настоятель монастиря та храму Пресвятої Трійці у Вільнюсі о. Вінкентій Пелих, ЧСВВ, представники Міністерства оборони ЛР, МЗС ЛР, Сеймаса ЛР, Збройних Сил ЛР, представники дипломатичного корпусу, Союзу стрільців Литви, поранені військовослужбовці ЗС України, які проходять реабілітацію у Литві, української громади м. Вільнюса, литовської громадськості, ЗМІ.

У своєму зверненні до присутніх Посол України в ЛР Володимир Яценківський, зокрема, наголосив на тому, що сьогодні Україна, як і у роки Другої світової війни, є епіцентром протистояння агресору. Посол висловив подяку усім присутнім за підтримку та єдність з народом України у боротьбі за спільні цінності – Свободу, Людську Гідність.

Директор Будинку офіцерів вільнюського гарнізону ЗС Литви полковник у відставці Ромас Жібас у своєму виступі наголосив, що уроки минулого є надзвичайно важливими для усієї Європи і не втрачають своєї актуальності.

Related posts

Leave a Comment