Пошук

У Вільнюсі відбувся Національний молитовний сніданок

У Вільнюсі відбувся Національний молитовний сніданок

У п’ятницю 6 грудня 2019 р. у Вільнюсі відбувся Національний молитовний сніданок у палаці Президента Литовської Республіки. Молитовний сніданок, традиція якого цього року відродилася в палаці Президента, пройшов на тему «Молитва в житті народу».

На цю подію було запрошено більше ста гостей з усієї Литви та закордону.

Разом зібралися духовенство, політики, громадські діячі, журналісти, люди, життя яких зазнали великих змін у вірі, зібралися, щоб помолитися та послухати свідчення віри.

У заході, теж взяв участь о. Вінкентій Пелих, ЧСВВ, настоятель василіянського монастиря та храму Пресвятої Трійці УГКЦ у Вільнюсі

Урочистий захід розпочав молитвою кардинал Сігітас Тамкевічус.

Президент Литовської Республіки Гітанас Науседа, вітаючи гостей, сказав, що сьогодні спільна молитва є надзвичайно важливою як духовною практикою, так і об’єднуючим фактором для нації.

Лінас Кукураїтіс, міністр соціального захисту та праці поділився своїм свідченням віри.

На завершення молитовного сніданку архієпископ Гінтарас Грушас розповів про важливість спільної молитви у житті народу та кожного з нас.

Президент Республіки Гітанас Наусєда та перша леді Діана Науседієне прощалися з кожним гостем, потискуючи руки, бажаючи миру в очікуванні Різдва Христового.

Related posts

Leave a Comment