Пошук

У Вільнюсі відбулися урочисті заходи з нагоди інавгурації новообраного Президента Литовської Республіки Гітанаса Наусєди

У Вільнюсі відбулися урочисті заходи з нагоди інавгурації новообраного Президента Литовської Республіки Гітанаса Наусєди

У пятницю, 12 липня у Вільнюсі відбулися урочисті заходи з нагоди інавгурації новообраного Президента Литовської Республіки Гітанаса Наусєди.

Заходи розпочалися урочистим засіданням Сейму Литовської Республіки, в часі якого новий глава держави, поклавши руку на Конституцію, дав присягу зберігати вірність Литовській Республіці та Конституції, чесно виконувати обов’язки і бути однаково справедливим для всіх.

Увечері у дворі президентського палацу зібралися запрошені на прийом з нагоди інавгурації президента Литви Гітанас Науседа представники культури, політики, бізнесу і т.д. На вечірній захід були запрошені близько 2000 почесних гостей.
В урочистостях взяв участь настоятель храму Пресвятої Трійці УГКЦ та василіянського монастиря св. Йосафата у Вільнюсі о. Вінкентій Пелих, ЧСВВ.

В часі особистої зустрічі о. Вінкентій привітав новообраного президента Гітанаса Наусєду та висловив вдячність за підтримку Литвою українського народу. Президент Литви подякував за привітання, а дружина президента побажала великої віри у майбутнє, підкреслила, що Литва і Україна є дружніми країнами, завершивши своє слово: “Слава Україні”.

 

Related posts

Leave a Comment