Пошук

У Вільнюсі урочисто відзначили День Захисника України

У Вільнюсі урочисто відзначили День Захисника України

У неділю, 13 жовтня 2019 року, у переддень свята Покрови Пресвятої Богородиці у храмі Пресвятої Трійці УГКЦ пройшли урочисті заходи з нагоди святкування Дня Захисника України.

Святкування розпочали Божественною Літургією, яку очолив о. Анастасій Панькевич. По завершенні богослужіння о. Вінкентій Пелих, настоятель храму привітав усіх присутніх зі святом, наголосивши про важливість підтримки і пам’яті для захисників нашої Батьківщини.

З привітальним словом до присутніх звернувся Надзвичайний і Повноважний Посол України в Литві п. Володимир Яценківський, звертаючи увагу на виклики перед якими Україна опинилася сьогодні.

Опісля вірні спільно помолилися за українських воїнів, які на передовій захищають Україну від агресора, а відтак здійснили літургійний чин посвяти України під Покров Пресвятої Богородиці.

Після заверщення молитви відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятної дошки фундатора цього храму – Великого гетьмана Литовського князя Костянтина Острозького.

У заходах взяли участь українська громада м. Вільнюса, литовські активісти та офіцери Збройних Сил України, які навчаються у Литві, колектив Посольства України.

Related posts

Leave a Comment