Пошук

Різдвяний концерт української колядки пролунав у Вільнюсі

Різдвяний концерт української колядки пролунав у Вільнюсі

26-27 грудня 2019 р. Українською Греко-Католицькою Церквою Пресвятої Трійці м. Вільнюса спільно з Посольством України у Литовській Республіці було організовано Різдвяний концерт української колядки у виконанні Народної хорової капели «Зоринка», яка прибула з м. Тернопіль. Колектив капели – це 40 осіб віком до 14 років.

Концерт відбувся у двох храмах м. Вільнюса, зокрема, 26 грудня у храмі Святого Духа, а 27 грудня у храмі Святого Казимира.   

У концертній програмі взяв участь Посол України в ЛР Володимир Яценківський, голова Громади українців м. Вільнюса Н.Шертвітєнє, актив громади, учні українського класу, котрі прибули до Литви, за підтримки Уряду Литовської Республіки, з підконтрольної Уряду України території у Донецькій та Луганській областях, а також м. Дніпра, на навчання протягом повного учбового року у міжнародній школі «Вільнюський литовський дім», викладачі цього навчального закладу, численні прихожани храмів та представники місцевих ЗМІ.

Під час концерту, що викликав велике щире захоплення слухачів, пролунали відомі в Україні та усьому світі різдвяні композиції, українські колядки, зокрема, всесвітньовідомий «Щедрик» українського композитора Миколи Леонтовича.

До присутніх звернувся Посол України у Литві В.Яценківський, який привітав усіх учасників концерту та усіх присутніх з Різдвом Христовим. 

Захід продовжився дружнім спілкуванням виконавців з України, членів української громади, учнів українського класу, колективу Посольства у приміщенні Посольства України в ЛР, в якому також пролунали українські різдвяні колядки. Для дітей у Посольстві України в ЛР було організовано різдвяне солодке частування.

Related posts

Leave a Comment