Пошук

Представники Львівської бізнес-школи УКУ відвідали ВІльнюс

Представники Львівської бізнес-школи УКУ відвідали ВІльнюс

З 14 по 18 серпня 2019 року до Вільнюса завітали представники Львівської бізнес-школи, яка діє при Українському Католицькому Університеті у Львові, які прибули у Литву з ознайомчим візитом.

16 серпня 2019 року відбулася дружня зустріч у Посольстві України в ЛР  Посла України у Литовській Республіці В.Яценківського з керівництвом та випускниками Львівської бізнес-школи .

У ході зустрічі Посол ознайомив українрську делегацію із сучасним станом українсько-литовських взаємин у політичній, економічній, бізнесовій, гуманітарній сферах. Гості з України розповіли про діяльність бізнес-школи, освітні та гуманітарні проекти. Сторони також обмінялися думками щодо можливих напрямів подальшої співпраці. Посол відповів на численні запитання української делегації.

Також, представники Львівської бізнес школи завітали до єдиного в Литві українського храму Пресвятої Трійці при василіянському монастирі св. Йосафата у Вільнюсі. В часі короткої екскурсії настоятель храму о. Вінкентій Пелих, ЧСВВ розповів про історію  храму, актуальний стан та виклики у майбутньому.

В часі перебування у Вільнюсі  гості мали можливість відвідати Палац Князів Литовських, за сприянням директора Національного музею п. Відаса Далінскас, а також, відвідати найдавніший і найбільший вищий навчальний Литви Вільнюський університет, за сприянням професора університету п. Генуте Кіркіенє.

Висловлюмо щиру вдячність за дружні зустрічі, щире спілкування та запрошуємо до Вільнюса

Related posts

Leave a Comment