Пошук

Концерт українського бандуриста Святослава Силенка у храмі Пресвятої Тройці у Вільнюсі (фото, відео)

Концерт українського бандуриста Святослава Силенка у храмі Пресвятої Тройці у Вільнюсі (фото, відео)

У неділю, 26 серпня 2018 р. у храмі Пресвятої Тройці у Вільнюсі відбувся концерт українського бандуриста Святослава Силенка.
Після завершення концерту, українська громада мала нагоду поспілкуватися із молодим бандуристом. Святослав охоче розповів про відродження у сучасній Україні славної традиції кобзарів, бандуристів. Цікаво було почути про те, як виготовляють бандури, а також, що звучання інструменту залежить від виду деревини, з якої виготовляють. Свою бандуру Святослав виготовив власноручно.

Святослав Силенко – один з наймолодших бандуристів незалежної України. У свої 10 років, син відомих професійних бандуристів Тараса та Нелі Силенків, вже мав чималий репертуар, який складався з 20 пісень.
Народжений 1994 у Києві. Незважаючи на свій молодий вік, Святослав вже виступав у палаці “Україна”, Національній філармонії, Будинку вчителя, Фонді культури, Будинку літератора, Музеї архітектури та побуту в Пироговому, на Андріївському узвозі, в своїй школі (№287) та інших місцях. Концертував він і в Каневі, Переяславі, Харкові, а також в Литві та Естонії. Виступав і на вшануваннях українських героїв у Холодному Яру. Брав участь у авторських радіопередачах Емми Бабчук, Алли Демиденко, Романа Коваля та інших. Неодноразово виступав на телебаченні. Має нагороди. Юний кобзар є автором музики до двох пісень — “Дивувалась зима” (на слова Івана Франка) та “Про Івана Ґонту” (слова народні).

 

 

Related posts