Пошук

Голова підкомітету Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції, Голова Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї НАТО Оксана Юринець відвідала з візитом Литву

Голова підкомітету Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції, Голова Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї НАТО Оксана Юринець відвідала з візитом Литву

29-30 січня 2019 року відбувся візит до Литовської Республіки народного депутата України, Голови підкомітетуз питань регіонального та транскордонного співробітництва між Україною та країнами ЄС Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції, Голови Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї НАТО Оксани Юринець.

О.Юринець відвідала Українську Греко-католицьку церкву Пресвятої Трійці у м.Вільнюс, провела зустріч в Посольстві України в ЛР та з українською громадою Литви, а також взяла участь у записі Програми «Територія правди».

У рамках зазначеного візиту, що був проведений за організаційного сприяння Посольства України в ЛР, відбулися зустрічі О.Юринець з Віце-міністром закордонних справ Литовської Республіки Дарюсом Скусявічюсом, Головою Конституційного суду ЛР проф. Дайнюсом Жалімасом, Керівником Групи міжпарламентських зв’язків з Україною Сеймаса ЛР Юозасом Олєкасом та Віце-головою Комітету з питань безпеки і оборони Сеймаса ЛР, Головою делегації Сеймаса ЛР у Парламентській асамблеї НАТО Расою Юкнєвічєнє, Директором Центру передового досвіду НАТО з питань енергетичної безпеки полковником ЗС ЛР Ромуалдасом Пєткєвічюсом та колективом Центру. У зазначених зустрічах взяв участь Посол України у Литовській Республіці Володимир Яценківський.

Сторонами, серед іншого, було обговорено актуальні питання європейської та євроатлантичної інтеграції України, продовження активного двостороннього та багатостороннього міжпарламентського діалогу, у тому числі в рамках діяльності Парламентської Асамблеї НАТО. О.Юринець висловила вдячність литовській стороні за незмінну політичну підтримку і практичну допомогу Україні у контексті триваючої військової агресії РФ на Донбасі та тимчасової окупації АР Крим, а також надання Литвою допомоги нашій державі у процесі здійснення реформ.

 

Related posts