Пошук

Голова Конституційного Суду України Станіслав Шевчук відвідав храм Пресвятої Тройці у Вільнюсі

Голова Конституційного Суду України Станіслав Шевчук відвідав храм Пресвятої Тройці  у Вільнюсі

У понеділок, 26 березня, Голова Конституційного Суду України Станіслав Шевчук перебував у Литовській Республіці та взяв участь у заходах, пов’язаних із обговоренням співробітництва між конституційними судами України та Литовської Республіки та у рамках Асоціації конституційного правосуддя країн регіонів Балтійського та Чорного морів.
Метою візиту є обговорення подальшого співробітництва між конституційними судами України та Литви, зокрема, щодо підтримки реформування української правової системи, включаючи реформу органу конституційного контролю в контексті європейської інтеграції.

В рамках візиту Голова Конституційного Суду України Станіслав Шевчук та Голова Конституційного Суду Литви Дейнюс Жалімас разом із Послом України в Литовській Республіці Володимиром Яценківським відвідали храм Пресвятої Тройці при василіянському монастирі св. Йосафата у Вільнюсі.
Після короткої екскурсії в храмі, учасники зустрічі, в теплій та дружній атмосфері обговорили важливість українсько-литовських відносин на різних рівнях.

Related posts