Пошук

День богопосвячених осіб у Вільнюсі

День богопосвячених осіб у Вільнюсі

З нагоди дня богопосвячених осіб, учора, 2 лютого, у кафедральному соборі-базиліці святого Станіслава та святого Владислава відбулася традиційна зустріч монахів та монахинь Литви.

Молитовну зустріч очолили Архієпископ Вільнюса Грушас Гинтарас Линас, єпископ Арунас Понішкайтіс, єпископ Даріус Трійоніс, кардинал Аудріс Юозас Бачкіс, єпископ Йонас Борута.

Перед Літургією відбувся чин освячення свічок та зворушаюча процесія богопосвячених осіб із запаленими свічками до святого престолу.

Архієпископ Вільнюса Грушас Гинтарас Линас закликав усіх присутніх дякувати Богові за свою богопосвяченість і молитися за нові покликання, адже «жнива великі, а робітників мало».

Для довідки:

15 лютого – це Всесвітній день богопосвячних осіб, встановлений 1997 року Божого блаженним Папою Іваном Павлом ІІ, бажаючи, щоб Церква краще усвідомила роль та оцінила осіб, які повністю посвятились Богові у чернечому житті. А для духовних осіб цей день є нагодою оживити своє богопосвячене життя, день особливих роздумів над чернечим життям та молитви за покликання, як до священичого, так і до чернечого життя.

Прес-служба василіянського монастиря у Вільнюсі

 

Related posts